סוגי מנעולים בראשון לציון

פריצה והחלפת מנעולים – אל תחכו לפריצה, החליפו מנעול עוד היום

כל המידע על סוגי מנעולים בראשון לציון

המנעול הומצא כבר לפני מאות שנים והשינויים שהתחוללו בו במהלך השנים הללו הם רבים אך יחד עם זאת מנגנון הנעילה עצמו לא השתנה יתר על המידה. כיום בשוק המנעולים ניתן לראות שמנגנון הנעילה נשאר במהותו דומה מאוד למנגנון הראשוני, אולם, שיטות הנעילה והפתיחה של הדלתות הן שונות לחלוטין מאלו שהיו נהוגות לפני מאות שנים. ככל שהזמנים מתקדמים המפתח הולך וקטן וכיום ישנם סוגי מנעולים בראשון לציון ובישראל בכלל אשר לא מצרכים החזקה של מפתח כלל. ניתן להתייעץ לגבי סוגי מנעולים בראשון לציון עם מנעולן מוסמך אשר יוכל להתאים עבורכם את המנעול אשר יענה לצורכיכם באופן הטוב ביותר ויסב לכם ביטחון ונחת, הן בעת השהות בבית והן כאשר אתם עוזבים אותו ונשארים אך ורק עם המפתח או לעתים האפליקציה. חברת מנעולן בראשון לציון מספקת שירותי ייעוץ, התקנה, החלפת צילינדרים ומנעולים מסוגים שונים, תיקון מנעולים בראשון לציון וכמו כן שירותי מנעולן בראשון לציון לכל מטרה.

אילו סוגי מנעולים בראשון לציון ניתן למצוא?

כיום בשוק המנעולים קיים מגוון די רחב של מנעולים שונים, במאמר זה של מנעולן בראשון לציון לא נפרט על כל המנעולים הקיימים, אך כן נפרט על מספר סוגים נפוצים מאוד ומבוקשים בקרב אנשים רבים. סוגי מנעולים בראשון לציון עליהם נפרט במאמר זה הם: מנעול חשמלי בראשון לציון, מנעול הגה בראשון לציון, וכמו כן נספק מידע חשוב לגבי מנעול כספת בראשון לציון.

סוגי מנעולים בראשון לציון

מנעול חשמלי בראשון לציון

מנעול חשמלי הוא מנעול שנפתח על ידי הקשת קוד סודי או על ידי כניסה לאפליקציה במכשיר הנייד שלכם. לכאורה המנעול מאוד נוח, שכן הוא אינו מצריך מכם החזקה של מפתחות ולכן מבטיח לכם שלעולם לא תאבדו את המפתח לבית, יחד עם זאת יש גם מספר חסרונות למנעול והוא אינו מתאים לכל אדם. בכדי לדעת אם מנעול חשמלי בראשון לציון יכול להתאים ולענות על צורכיכם, מוטב כי תתייעצו עם מנעולן מוסמך אשר יש לו ידע במגוון רחב של סוגי מנעולים בראשון לציון ויוכל לכוון אתכם אל המנעול המתאים ביותר עבורכם.

מנעול הגה בראשון לציון

מנעול הגה בראשון לציון הוא מנעול אשר מבטיח לכם שגם אם פורץ יצליח לפרוץ לרכביכם, הוא לעולם לא יצליח להזיז את ההגה של הרכב ולעולם לא יוכל לברוח עם רכביכם. כיום סוגי מנעולים בראשון לציון רבים מחליפים את מנעול ההגה הישן והמגושם שהיה בעבר, וניתן ליהנות מהגנה על ההגה ועל הרכב בעזרת מנעול הגה קומפקטי יחסית וקל לתפעול. תוכלו להתייעץ לגבי מנעול הגה עם מנעולן מוסמך שיפרט לכם על הסוגים הקיימים היום בשוק ועל הפונקציונאליות של כל אחד ממנעולי ההגה הקיימים.

מנעול כספת בראשון לציון

מנעול כספת בראשון לציון הוא מנעול אשר משלב ברוב המקרים קומבינציה של מספר ספרות המשולבות זו בזו ועל ידי סיבובן בצורה הנכונה ניתן לפתוח אותו. מנעול כספת נחשב לאחד המנעולים הקשים ביותר לפריצה. עד כדי כך קשה לפרוץ מנעול כספת שאפילו כאשר אתם זקוקים לשירותי פורץ דלתות כדי שיפרוץ לכם לכספת, יתכן ומהרגע שיגיע אליכם ועד אשר הכספת תיפתח יעברו מספר שעות. סוגי מנעולים בראשון לציון אשר מתאימים בדרך כלל לכספות הם מנעולי קומבינציה ומנעולים חשמליים עם קודן.

מנעול הגה בראשון לציון

לסיכום

אם גם אתם זקוקים להחלפת מנעולים בראשון לציון או להתקנה של מנעול חדש, בין אם זה לבית, למשרד או למחסן שלכם, מוטב שתתייעצו עם מנעולן מקצועי, טרם תבחרו את המנעול אשר מתאים לכם ביותר. סוגי מנעולים בראשון לציון הם מגוונים ושונים זה מזה בפונקציונאליות שלהם ובמטרות לשמן נועדו. חברת מנעולן בראשון לציון, תשמח לייעץ ולהסביר על כל סוגי המנעולים הקיימים בשוק ולהתאים עבורכם את המנעול שלכם. החברה מספקת שירותי התקנה, תיקון והחלפה של מנעולים מסוגים שונים, למטרות שונות ובהתאם לצורכי הלקוח ולמיקומו של המנעול.

מאחורי סוגי מנעולים

מנעול חשמלי בראשון לציון

מנעול חשמלי בראשון לציון

מנעול חשמלי בראשון לציון - המנעולים החכמים יאפשרו לכם לפתוח ולנעול את דלתות הדירה בעזרת טביעת אצבע, אפליקציה חכמה ושלל חיישנים! בשנים האחרונות ייצרו מבחר...

שאלות ותשובות - סוגי מנעולים בראשון לציון

מכת הפריצות לרכבים בארץ בעיקר בחודשים האחרונים היא גדולה מאוד, אנחנו עדים לכך שמידי יום נגנבות מאות מכוניות בישראל על ידי כנופיות של גנבים מיומנים שמעלימים את הרכבים בין לילה. אחד הפתרונות היעילים ביותר למניעה של גניבת רכבים הוא מנעול הגה. מנעול הגה, לא רק שנועל את ההגה ובכך מקשה על הפורץ לרכב לגנוב את הרכב עצמו, הוא גם גורם ההרתעה היעיל ביותר עבור גנבי מכוניות. כמעט ולא נרשמות גניבות של מכוניות עם מנעול הגה, ולמעשה פורצי רכבים יעדיפו לעבור הלאה לרכב הבא, כאשר יתקלו במנעול הגה. לפיכך, אם אתם חוששים מגניבת רכביכם, אם אתם מתגוררים באזור בו ישנן כנופיות פעילות של גונבי מכוניות ואם אתם מעוניינים לשמור על רכביכם בכל מחיר, התקינו מנעול הגה ותוכלו באופן חד משמעי לישון בשקט.

היתרונות של המנעול החשמלי הם רבים, בראש ובראשונה המנעול החשמלי הוא המנעול הנוח ביותר שקיים כיום בשוק המנעולים, הוא איננו מצריך נשיאת מפתח או נשיאת כל אמצעי אחר בכדי לפתוח אותו ולמעשה משחרר אותנו מהעול של נשיאת המפתח עלינו ושמירה עליו. מעבר לכך מנעול חשמלי מאפשר למספר בלתי מוגבל של אנשים להיכנס תחת אותו קוד דרך אותה דלת ללא צורך בשכפול של מפתחות נוספים לכל אחד מבני הבית או מהקולגות בעבודה, בנוסף לאילו, מנעול חשמלי הוא אמין מאוד ואינו יורד ברמתו מכל מנעול אנלוגי ידני שאתם מכירים.

חסרונותיו של המנעול החשמלי הם בכך שהוא דורש החלפת סוללות מפעם לפעם, מעבר לכך רוב האנשים אשר עושים את המעבר למנעול חשמלי מאוד מרוצים מהתוצאה ומהנוחות של החיים לאחר התקנתו של מנעול מסוג זה.

כל סוג מנעול יכול להתאים למחסן שעומד מחוץ לבית, יחד עם זאת, אחד מסוגי המנעולים המומלצים ביותר הוא מנעול רתק אשר שומר גם על הכניסה למחסן וגם מונע ניסיונות פריצה של המנעול עצמו. מנעול רתק הוא מנעול שעוטף את המנעול הרגיל עם פלדה חזקה שאינה מאפשרת חדירה אליה ובכך מכפיל את האבטחה על המחסן שלכם ומונע ניסיונות חדירה של גנבים ופורצים ונרתעים מהתמודדות עם מנעול כזה.